Kuidas Elfa firma tegi bestselleri

 

Elfa firma lugu algas noore disaineri Nils "Nisse" Strinningu ja inseneri Arne Lydmar'i koostööst. Õppides Kuninglikus Tehnoloogiainstituudis Stockholmis, välja mõtles Strinning vastupidava teraspulbri katmise meetodi ning koos Lydmar'iga lõid nad nõudekuivatamise traadist prototüübi.


    

 

Elfa esimene traadist nõudekuivati, toodetud aastal 1947, sai bestselleriks. Sellest ajast peale on see ese peaaegu igas maailma köögis. Alustades nõudekuivatite müügist, keskendus Arne Lydmar traadist kodutarvete loomisele. Müük kasvas ja 1951. aastal müüs Lydmar oma teise raadiotoodete äri, pühendudes täielikult uuele ettevõttele.

 

Alates Elfa algusaegadest uurisid ettevõtte insenerid põhjalikult inimeste vajadusi - millised esemed neil kodus hoitakse ja millised raskused tekivad ruumi korraldamisel. Tänu sellele sai järgmiseks bestselleriks esimesed Elfa korvidega riiulid. Inspireerituna riiulite turunduslikust edust ostis Lydmar ettevõtte, mis tootis emailiga värvitud traatrestinguid. Nüüd oli võimalik garderoobi täiendada "kergelt riputatavate" riiulitega. Nii tekkis unikaalne toode, mida tänapäeval nimetame "Elfa garderoobideks". Toode pidevalt täienes ja täiustus ning selles etapis sai Elfa moto: "Creative Storage - Loomulik Hoiustamine!".

    

 Elfa tööpõhimõtted põhinevad klientide vajaduste põhjalikul uurimisel, funktsionaalsete ja kasutajasõbralike lahenduste väljatöötamisel. Ainult parimad materjalid võimaldavad luua vastupidava toote. Seetõttu saab iga uudistoode bestselleriks.

Elfa® tänapäeval:

  • Stabiilselt arenev ettevõte üle 70 aasta. Sellised muljetavaldavad saavutused on võimalikuks saanud tänu inimeste vajaduste põhjalikule ja mitmekülgsele uurimisele mugavas ja nutikas hoiustamises ning toodetud hoiulahenduste pidevale arendamisele ja täiustamisele. 
  • Filiaalid ja esindused on avatud enam kui 40 maailma riigis, kus ettevõtte tooted on alati kõrgelt hinnatud ja neil on suurepärane maine tarbijate seas. See on mugav, usaldusväärne ja vastupidav toode. 
  • Kaasaegseim tootmispõhi täiustatud tehnoloogiliste protsessidega. Ettevõtte tooted on laialdaselt esindatud: mööblipoodides ja eriala kauplustes, jaemüügivõrkudes, DIY kauplustes, ehituskauplustes, esindustes jne. 
  • Täna nimetame Elfa garderoobisüsteeme turul parimateks ja konkurentsituteks.Tehtud tööd